به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین جوشقانیان در تجمع کودکان غزه در آغوش مادران جهان که با حضور مادرانی از ۱۲۰ ملیت در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد اظهار کرد: ۷۵ سال جنایات رژیم صهیونیستی نسبت به مظلومان غزه پایان ندارد، بمباران و تحریم همه‌جانبه مردم غزه همچنان دارد و امروز هم آب، غذا، دارو و امکانات اولیه زندگی را از آنها دریغ داشته‌اند.

 وی با بیان اینکه امام فرمودند ما مظلومان پیروز خواهیم شد و خون بر شمشیر غلبه پیدا خواهد کرد، گفت: پیامبر (ص) فرمودند من به ۵ دلیل بچه‌ها را دوست دارم؛ زیرا آنها اهل گریه‌اند، اهل خاک‌بازی‌اند، اهل جمع‌آوری مال و حرص و ولع نیستند، هر چه دارند را می‌خورند و به دیگران هدیه می‌دهند و غم فردا را ندارند.

 استاد حوزه علمیه با بیان اینکه اسرائیل بمب‌های خاص یک تنی که ضد بتن است و برای مراکز نظامی به کار می‌رود را بر سر زن و کودک فلسطینی می‌ریزد، گفت: اکنون گریه‌های بچه‌های غزه که از طفولیت با نور توحید آشنا شدند را کسی نمی‌شود، آن‌ها زیر خروارها خاک مدفون می‌شوند و مالی برای جمع‌آوری و غذایی برای خوردن ندارند.

 وی با بیان اینکه ظلم ماندنی نیست و به خود ظالم بر می‌گردد، گفت: به امید خدا به‌زودی رژیم غاصب صهیونیستی نابود خواهد شد این ظلم‌ها دامن خودش را خواهد گرفت.