به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام، متن پیام آیت الله سید محمد سعیدی، تولیت آستان مقدس و امام جمعه قم بدین شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
«من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»؛ از مومنان مردانی هستند كه به پیمانی كه با خدا بسته بودند وفا كردند بعضی بر سرپیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نكرده اند. (احزاب آیه ۲۳)
شهادت خادم خالص و ارزشی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، شهید مهدی ایمانی که در ادامه مسیر خادمی، به جمع شهدای مدافع حرم عمه سادات حضرت زینب سلام الله علیها پیوست، اندوهی ژرف بر دل دوستداران و محبان اهل بیت که جسارت به ساحت مقدس و نورانی خاندان عصمت و طهارت را بر نمی تابند و به امید پاکسازی شر هر نوع عداوت و تکفیر در جهان، سر از پا نمی شناسند، نهاد.
همه ما شریک غم پدر و مادر و همسر و فرزندان این جوان ارزشی و سرافرازیم. شهادت، پاداشی الهی برای این شهید بزرگوار است که ثمره عمری خدمت و ابراز ارادت در مکتب اهل بیت علیهم السلام و پوشیدن سال ها لباس خادمی بانوی کرامت، حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها می باشد.
آنچه که از این شهید عزیز در اذهان دوستان و خادمان حرم کریمه اهل بیت علیهاالسلام نقش بسته، خوش رویی در خدمت به زائران، سادگی و بی آلایشی و عشق به شهادت بود.
اینجانب شهادت این عزیز را به والدین و همسر و فرزندانش و به تمامی خادمان مکتب اهل بیت علیهم السلام به ویژه خادمان حرم حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، تبریک و تسلیت می گویم و برای آنان صبر و سکینه‌ی الهی و برای شهید عزیزمان علو درجات اخروی را از خداوند متعال مسألت می کنم و یاد شهیدان حجت الاسلام والمسلمین محمد علی قلی زاده، مصطفی نبی لو، مجید مختاری فر، علی اکبر عربی، مجید عسگری جمکرانی که در کسوت خادمی حرم کریمه اهل بیت علیهم السلام بودند و سایر شهدای مدافع حرم را گرامی می دارم.
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و امام جمعه قم
سید محمد سعیدی
۲۳ آذر ماه ۱۳۹۶