به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، افتتاح فاز دوم سایت پرورش خاویار علی‌آباد و کلنگ‌زنی فاز سوم این سایت و همچنین کلنگ‌زنی پروژه تولید محصولات گلخانه‌ای گازران پیش از ظهر امروز طی مراسمی با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم انجام شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین صفر فلاحی مشاور فرهنگی تولیت، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی احمدی معاون فرهنگی، هادی محمودنژاد معاون اجرایی و محمد واحدی، معاون پشتیبانی آستان مقدس بانوی کرامت، محمدرضا طلایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و پورمیدانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از جمله شخصیت‌های حاضر در این مراسم بودند.
مدیر مؤسسه اقتصادی زائر با اشاره به اینکه آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در راستای تحقق شعار سال مبنی بر گسترش رونق تولید در جامعه گام‌های مختلفی را بر داشته است، تصریح کرد: مؤسسه اقتصادی زائر در راستای عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۹۸ را با رویکردهای متفاوت آغاز کرده است.
فراهانی با بیان اینکه اهمیت دادن به بخش کشاورزی با توجه به ظرفیت‌های موجود در این بخش باید در دستور کار بخش‌های مختلف قرار گیرد، تصریح کرد: در این بخش تلاش کرده‌ایم تا بتوانیم کالاهای ایرانی را ساخته و به‌جای کالاهای خارجی پرهزینه، از آن‌ها استفاده کنیم.
وی استفاده از ظرفیت جوانان را یکی دیگر از ویژگی‌های مؤسسه اقتصادی زائر برشمرد و گفت: هر چند موانعی از جمله بی‌ثباتی قیمت‌ها در مسیر راه وجود داشته است اما با قدرت حرکت در مسیر رونق تولید را دنبال کرده‌ایم.