به گزارش پایگاه خبری حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، برنامه‌های آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) در دهه دوم ماه مبارک رمضان تشریح شد که از آن جمله می‌توان به برنامه ترتیل‌خوانی روزانه توسط قاریان ممتاز بین‌المللی از ساعت ۱۴:۳۰ و پخش از شبکه ۳ سیما و شبکه استانی قم اشاره کرد.

همچنین پخش زنده ترتیل خوانی روزانه قرآن کریم توسط نوجوانان با عنوان «ترنم باران» هر روز ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح  از شبکه استانی قم و برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای از جمله برنامه‌های آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در دهه دوم رمضان خواهد بود.

از دیگر برنامه‌های حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) در دهه دوم رمضان سخنرانی و تفسیر سوره انبیاء توسط حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی هر روز ساعت ۱۱ و پخش از شبکه سه سیما و پخش زنده برنامه تفسیر حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی ساعت ۱۴:۱۵ از شبکه ۳ سیما و شبکه استانی قم در دهه دوم ماه مبارک رمضان است.

برنامه ضیافت دوست با مداحی میثم مطیعی ساعت ۱ بامداد از شبکه ۳ سیما، برنامه تسبیح سحر از ۱۸ تا ۲۲ رمضان از ساعت سه بامداد از شبکه استانی قم؛ برنامه پگاه عاشقی از ۱۱ الی ۱۵ رمضان از ساعت ۳ بامداد با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین فرحزاد و مؤمنی و پخش از شبکه دو سیما از دیگر برنامه‌های آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) در دهه دوم رمضان خواهد بود.

مراسم شب‌ ۱۹ رمضان نیز از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه آغاز و با سخنرانی حجت لااسلام و المسلمین ناصر رفیعی و مداحی میثم مطیعی برگزار خواهد شد که به صورت زنده ازشبکه ۲ سیما و شبکه استانی نور پخش به سمع و بصر مخاطبان خواهد رسید.

لازم به ذکر است، علاقه‌مندان برای شرکت پویش خانواده فاطمی در بخش‌های رزمایش همدلی، جزء خوانی خانوادگی، فرازهای آسمانی(نوجوان و جوان) و بچه های بهشت(کودک و خردسال) همراه با اهدای بسته‌های متبرک آستان مقدس می‌توانند عدد ۳ را به سامانه ۳۰۰۰۱۱۲۲ ارسال کنند