به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، هادی مقدری امیری مدال ثبت رکورد جهانی رشته طناب زنی استقامت خود را که در سال روز میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها در شهر بابل به ثبت رساند طی مراسمی به موزه آستان مقدس فاطمی اهدا کرد.

حجت الاسلام مشکاتی رئیس اداره موزه فاطمی در این رابطه اظهار کرد: این ورزشکار متعهد و انقلابی که موفق شده با زدن ۲۵ هزار و ۱۰۰ طناب در ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه رکورد جهانی این رشته را به نام خود ثبت کند چند ماه قبل نیز با ثبت رکورد ۱۹ هزار طناب بدون خطا رکورد آسیایی این رشته را به نام خود ثبت و مدال آسیایی خود را نیز به موزه فاطمی اهدا کرده بود.

وی افزود: این ورزشکار به خاطر وطن دوستی و عِرق و تعلُّق بالایی که نسبت به ایران اسلامی در وجود خود پرورش داده، پیشنهادات چندین میلیاردی برخی کشورهای عربی را با قاطعیت رد کرده و این مسئله نشان از تعهد و سلامت فکری و عملی وی دارد که از رویش های انقلاب اسلامی است.

مشکاتی ابراز امیداواری کرد که با حمایت مسئولین مربوطه شاهد تجلیل و حمایت مالی هر چه بیشتر از این قهرمان ورزشی باشیم تا با دلگرمی و قوت بیشتری، رکورد بعدی را زیر پرچم کشور عزیزمان ثبت و همواره موجب سرافرازی ایران در جهان شود.

 همچنین هادی مقدری نیز در این مراسم با بیان اینکه ۱۵ سال است که در این رشته فعالیت دارم، افزود: من خودم را یک ورزشکار انقلابی می دانم و آرزوی قلبی ام این است که خادم حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها باشم.

وی افزود: من در ادامه نیز تمام تلاش خود را برای ارتقاء این رکورد انجام خواهم داد و نذر کرده ام که تمامی مدال‌های خود را با هدف الگوسازی در میان جوانان و اعلام مودت و محبت خود نسبت به اهل بیت(ع) به موزه حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها اهدا کنم.

گفتنی است این مدال ها در گنجواره مدال‌ها و نشان‌ها در تالار عبرت موزه فاطمی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.