به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، موکب حرم مطهر بانوی کرامت در عمود ۱۰۸۰ مسیر پیاده روی نجف به کربلا و موکب های اربعینی مستقر در حرم مطهر بانوی کرامت خدمات متنوعی را به زائران و دوستداران اهل بیت(ع) چه در ایران و چه در عراق ارائه می کنند.

موکب آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در عمود ۱۰۸۰ مسیر پیاده روی اربعین با ارائه فعالیت‌های ۲۱ گانه رفاهی، خدماتی، فرهنگی، درمانی و … به زائران اباعبدالله (ع) در حال خدمت رسانی است و این خدمات تا روز اربعین ادامه خواهد داشت.

ارائه خدمات در موکب آستان مقدس  در کشور عراق هم در بخش خواهران و هم در بخش برادران می باشد و کلیه خدمات این موکب بر اساس نیازمندی‌های زائران پیاده اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.

همچنین در موکب های مستقر در حرم مطهر بانوی کرامت که در مسیر تردد زائران از کشورهای شرق ایران و مناطق شرقی ایران به سمت کربلا است خدماتی از قبیل پذیرایی، اسکان، شست و شوی لباس، تعمیر کیف و لباس، شارژ موبایل و خدمات بهداشتی ارائه می شود که با توجه به تردد زائران این خدمات تا ۲۵ شهریور ادامه خواهد داشت.

افرادی که می خواهند در خدمت رسانی به زائران اربعین در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) و موکب این حرم مطهر در عمود ۱۰۸۰ مسیر پیاده روی نجف به کربلا مشارکت کنند می توانند با ارسال عدد ۳ به سامانه ۳۰۰۰۱۱۲۲ یا واریز وجه به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۶۰۰۰۱۱۲۲ و یا مراجعه به نشانی اینترنتی  nazr.amfm.ir وجوه نذری خود را واریز کنند.